Netısı Mühendislik

Vaillant


iconİSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF

İstanbul içi alışverişlerinizde sizlere ücretsiz keşif hizmetinde bulunuyoruz.
 

iconTELEFON DESTEK 0216 469 6667

Sipariş ürün temini ve diğer teknik sorularınız için bizimle telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

 

İGDAŞ FİRMA PERFORMANS BİLGİLERİ

QR Kodumuz ile Firmamızın Performans ve Personel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

QRNETISIMUH

Web Sitesi Kullanım Kuralları
Net Isı Mühendislik
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan
(Eski Kayışdağı Yolu) Cad. No:76 D:2 Ataşehir/İSTANBUL
Görüntülemekte olduğunuz web sitesi Net Isı ürünleri kampanyaları hakkında bilgi veren ve satışın yapıldığı bir web sitesidir. Bundan böyle Net Isı Mühendislik Net Isı olarak web sitesi ziyaretcisi ise kullanıcı olarak anılacaktır. Bu web sitesi Net Isı'a ait olup kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabidir. Net Isı'ın söz konusu şartlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu nedenle işbu web sitesini yeniden ziyaret ettiğinizde her ziyaret edişinizde yasal uyarı bölümünü yeniden gözden geçirmenizi ve yapılmış değişiklikleri dikkate almanızı rica ederiz.
Kullanıcı, web sitesini görüntülemekle aşağıda belirtilen hususları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.
Site Kullanımı
1) Bu web sitesinde yer alan bütün ürün adları Net Isı'ın ticari ve tescilli markası niteliğindedir. Bu ticari markaların veya web sitesi içeriğinde yer alan diğer yazılı ve görsel materyallerin izinsiz veya kötüye kullanımı açıkça yasak olup bahsedilen durumlar fikri ve sınai hakların, Türk Ticaret Kanunu'nun ve izinsiz kullanımı yasaklayan sair mevzuat hükümlerinin ihlali anlamına gelir. Böyle bir durumun tespiti halinde Net Isı tarafından kanuni hakların korunması adına her türlü yasal yola müracaat edilmesi ile maddi/manevi tazminat talep edilmesi ve suç duyurusunda bulunulması hakları saklıdır.
2) Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde bulunan hiçbir bilgi, Net Isı'dan önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Net Isı'ın yasal hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.
3) Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde yer alan bilgiler ile ilgili olarak Net Isı'ın herhangi bir sorumluluğu söz konusu değildir. Her ne kadar Net Isı bu web sitesindeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermekte ise de sitede yer alan bilgilerin doğruluğu veya tamlığı, uygulanabilirliği veya bu sitede yer alan bilgiler kullanılmak sureti ile istenilen sonucun elde edilebileceği konusunda Net Isı'ın herhangi bir taahhüdü veya garantisi bulunmamaktadır. Kullanıcı, bu web sitesinden elde ettiği özel amaçları için kullandığı bilgiler nedeni ile uğradığı/uğrayabileceği zararlar Net Isı'dan herhangi bir talepte bulunamayacağını kabul etmektedir.
4) İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi Net Isı açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Net Isı tarafından, Kullanıcı tarafından görüntülenen web sitesinde yer alan bilgilere ilişkin olarak açıkça ya da zımnen yasal olarak sorumluğunu doğuracak mahiyette herhangi bir garanti verilmemektedir. Başka bir ifade ile, Kullanıcı'nın web sitesinden elde ettiği bilgileri kullanması neticesinde, gerek Kullanıcı'nın gerekse 3. şahısların uğrayacağı maddi veya manevi zararlardan Net Isı'ın herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığı tüm sorumluluğun Kullanıcı'ya ait olduğu Kullanıcı tarafından kabul edilmiştir.
Fiyatlar
5) Web sitesinde bulunan veya sunulan ürünlere ait fiyat bilgileri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve Net Isı tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar bir satış teklifi teşkil etmediği gibi Net Isı'ı ve yetkili satıcılarını bağlamamaktadır. Tüm ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir. Net Isı'ın düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Net Isı istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Kullanıcı Güvenliği
6) Net Isı web sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama,yazılım vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir. Kullanıcı'nın, bu nedenle uğramış olduğu/olacağı zararlara ilişkin olarak Net Isı'dan herhangi bir talep hakkı bulunmamaktadır. Net Isı tarafından web sitesi üzerinden başka web sitelerine, kişisel sayfalara linkler verilmiş olabilir. Ancak, bu durum kesinlikle sitede linkleri verilen web sitelerindeki veya kişisel sayfalardaki görüş ve önerilerin Net Isı tarafından da kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Aynı şekilde Net Isı linklerini vermiş olduğu web sitelerinde veya kişisel sitelerde yer alan bilgilerin Kullanıcı tarafından ön izin alınmaksızın kullanılma hakkına sahip olunduğu yönünde bir taahhütte de bulunmamakta olup kullanılmadan önce ilgili web sitesinin sahibi gerçek veya tüzel kişiden izin alınması gerekmektedir. Linklerle mutlaka ilgili sitelere ulaşılacağı, sitelerden herhangi bir şekilde virüs tehdidi ile karşılaşılmayacağı vb. her ne nam altında olursa olsun Net Isı'ın sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt verilmemektedir. Söz konusu linkler, Net Isı tarafından Kullanıcı'ya kolaylık sağlamak üzere konulmuştur. Net Isı'ın; Kullanıcı tarafından bu şekilde erişim sağlanan site içerikleri nedeni ile Kullanıcı'nın veya üçüncü şahısların uğrayacağı gerek maddi gerekse manevi zararlar nedeni ile herhangi bir sorumluluğu söz konusu değildir. Bu linkler vasıtası ile ulaşılan sitelere ilişkin tüm riskler Kullanıcı'ya aittir.
Türkiye Dışından Erişim
7) Web sitesine Türkiye dışından erişmekte iseniz sitede yer alan ürünlerin erişim sağladığınız ülkede aynı boyut ve şartlarda aynı özelliklerle mevcut olduğu konusunda Net Isı tarafından herhangi bir taahhüt verilmemektedir. Başka bir ifade ile, bu web sitesinde yer alan ürünler erişim sağladığınız ülkede bulunmayabileceği gibi bulundukları ülkeye bağlı olarak da farklı ambalaj boyutuna, farklı görselliğe, farklı özelliklere sahip olabilecektir.
İletişim
8) Kullanıcı tarafından site içeriği hakkında herhangi bir öneride bulunmak vb. herhangi bir konudaki görüş ve önerileri paylaşmak için Net Isı'a gönderilecek mesajlar, e-postalar vb. lerde yer alan bilgiler, Net Isı tarafından Kullanıcı'ya daha iyi hizmet verilebilmesi amacıyla kullanılabilecektir. Ancak, bu durum Kullanıcı tarafından gönderilen e-postaya Net Isı tarafından mutlaka cevap verileceği şeklinde yorumlanamayacaktır. Kullanıcı tarafından ulaştırılan bilgilerin doğruluğu veya tamlığı konusunda Net Isı'ın herhangi bir taahhüdü veya garantisi bulunmamaktadır. Yasal zorunluluklar ve yargı kararları nedeniyle oluşması muhtemel durumlara dair uygulamalar saklı kalmak kaydıyla Net Isı ; Kullanıcı bilgilerinin gizliliğinin sağlanması konusunda azami hassasiyet gösterecektir.