Netısı Mühendislik

Vaillant


iconİSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF

İstanbul içi alışverişlerinizde sizlere ücretsiz keşif hizmetinde bulunuyoruz.
 

iconTELEFON DESTEK 0216 469 6667

Sipariş ürün temini ve diğer teknik sorularınız için bizimle telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

 

İGDAŞ FİRMA PERFORMANS BİLGİLERİ

QR Kodumuz ile Firmamızın Performans ve Personel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

QRNETISIMUH

Bizi Tanıyın

Net Isı Mühendislik 1993 yılından itibaren kalorifer, temiz su, atık su, yağmur, klima, doğalgaz ve diğer mekanik tesisatlar konusunda mühendis, tekniker ve ustalardan oluşan 40 kişilik profesyonel kadrosu ile faliyet göstermektedir. İgdaş yetki belgesine sahip olan firmamız doğalgaz ile ilgili her türlü sistem çözümü adına organize olmuş ve vaillant firması ile ana satıcı olarak çalışmaktadır. Talebiniz doğrultusunda, ücretsiz etüt ve teklif hizmetleri ile her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Vizyonumuz

Sektördeki hızlı değişimlerin yaşandığı bir ortamda bu değişimleri dikkatle izleyen, kendisini yenileyerek sektörün nabzını takip eden firmamız ürün yelpazesindeki kalite ve çeşitlilik ile tüketicilerin ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilmek, aynı zamanda hitap ettiğimiz kitlenin geri bildirimleriyle memnuniyetsizliğe yol açabilecek faktörleri tespit ederek en kısa zamanda çözümlemektedir.

Çalışanları ile kendini sürekli yenileyen değişim odaklı ve kaliteyi devamlı kılarak tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektörün ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürünler ile ilgili bilgileri aktarmaya özen gösteren firmamız toplam kalite anlayışını benimsemiş, hizmet kalitesiyle tanınan, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir firma olmak için siz değerli dostlarımıza, güvenle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kalite politikamız

  • Talepleri istenen süre içerisinde müşterilerinine sunmayı
  • müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen bir anlayış ile uzun süreli kalıcı ilişkiler kurmayı ve geliştirmeyi hedefleyen
  • teslimatlarda sağlanan zaman uyumunu koruyarak devam ettiren
  • tüm süreçlerde sürekli gelişimi sağlayarak verimi arttıran

Misyonumuz

sosyal sorumluluklarının bilincinde olan firmamız, çalışan personelin iş motivasyonunun moral yüksekliğinin ve ruh sağlığının sağlanması için gerekli hassasiyeti göstermekte birlikte tüm personeline en üst düzeyde işçi sağlığı ve güvenliği sağlayacak şirket politikaları geliştirmekte ve uygulanmasını temin etmektedir.

Modern çağın tüm olanaklarından istifade ederek motivasyonu devamlı kılan ve çözüm üreten bir kurum olmayı ilke edinmiştir. Çevrenin ve doğanın zarar görmesine neden olabilecek her türlü eylemden kaçınır ve müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini bu konuda yönlendirir.